Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Qingdao Hongde New Material Co., Ltd 86-155-6391-6355 sales@soft-tiles.com
FAQ Uzyskaj wycenę
Dom - FAQ - P3: FAQ na temat miękkich płytek EVA

P3: FAQ na temat miękkich płytek EVA

September 7, 2021

A3:

 

Q1.Z czego wykonane są płytki z miękkiej pianki?

A. Płytki z miękkiej pianki wykonane są z nietoksycznej pianki EVA (octan winylu etylenowo-winylowego).EVA nie zawiera plastyfikatorów, takich jak BPA czy ftalany.Próbkę naszych mat przebadaliśmy w niezależnym laboratorium testowym, a wyniki pokazują, że nie zawiera ona formamidu.

Q2.Czy płytki z miękkiej pianki są wodoodporne?

A. Płytki z miękkiej pianki wykonane są z pianki EVA o zamkniętych komórkach i są całkowicie wodoodporne.Miękkie płytki piankowe mogą być używane w piwnicach lub w miejscach, w których występują wycieki.Jakakolwiek woda na miękkich płytkach piankowych po prostu spłynie na powierzchnię.

Q3.Czy maty są bezpieczne dla dzieci?

A. Maty wykonane są z nietoksycznej pianki EVA, która jest używana w wielu różnych produktach dla dzieci.Maty zostały przetestowane pod kątem zgodności z normami bezpieczeństwa zabawek.Próbkę naszych mat przebadaliśmy w niezależnym laboratorium testowym, a wyniki pokazują, że nie zawiera ona formamidu.

Q4.Czy mogę łączyć różne maty?

O. Tak, zazwyczaj maty o tym samym rozmiarze, grubości i zazębiającej się krawędzi mogą być używane razem, aby stworzyć całkowicie wyjątkową podłogę!Aby zobaczyć kompatybilne produkty, wyszukaj „zgodny z” na stronie produktu.

P5.Czy maty piankowe mogą być używane na zewnątrz?

O. Zalecamy, aby nasze maty z pianki EVA były używane na zewnątrz tylko jako tymczasowe rozwiązanie.Wszystkie płytki gumowe i PCV mogą być używane na zewnątrz na stałe.