Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Qingdao Hongde New Material Co., Ltd 86-155-6391-6355 sales@soft-tiles.com
Kontrola jakości Uzyskaj wycenę
Dom -

Qingdao Hongde New Material Co., Ltd Kontrola jakości

 • Chiny Qingdao Hongde New Material Co., Ltd Certyfikaty
  U.S. ASTM F963-11
 • Chiny Qingdao Hongde New Material Co., Ltd Certyfikaty
  FORMAMIDE
 • Chiny Qingdao Hongde New Material Co., Ltd Certyfikaty
  EN71,2,3
 • Chiny Qingdao Hongde New Material Co., Ltd Certyfikaty
  CE
 • Chiny Qingdao Hongde New Material Co., Ltd Certyfikaty
  EN71
 • Chiny Qingdao Hongde New Material Co., Ltd Certyfikaty
  REACH
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-155-6391-6355

QC profilu

QC / pomoc techniczna

Kontrola fabryczna:

Każdy produkt przejść setki razytestowanieprzed opuszczeniem fabryki aż doNienajmniejszy problem. Po pobieranie próbek i testowanie Artykuły przemysłowe trzeba przejść China National JakośćGabinetKontrola.Kontrola departament będzie wykryćwięcej niż trzy razyprzedWysyłka dla każdego produkt, wykrycie przeznastępniethe pakiet może dostarczyć, opakowanie jest również bardzo profesjonalny Proces, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas transportu.

Gwarancja: 

Gwarancja na większość naszych produktów wynosi jeden rok.Przed wysyłką wszystkie towary zostały podwójnie zweryfikowane.Nasz inżynier testowy sprawdzi jakość, w tym sprawdzi podstawowe funkcje sprzętu i oprogramowania, wygląd, opakowanie, niezbędne akcesoria i standard wtyczki zasilacza.Po zakończeniu kontroli jakości nasze służby kontroli jakości dokładnie sprawdzą jakość i wkleią naszą własną etykietę kontroli jakości w postaci miesiąca / daty / roku na każdym produkcie.

Jeśli masz jakiś problem z używaniem produktów, które kupujesz od nas, najpierw prześlij nam opinię, a my omówimy z Tobą problem.W większości przypadków za pośrednictwem naszego wsparcia technicznego możemy rozwiązać problem z korzystaniem za pośrednictwem naszego wsparcia technicznego.

Zgubione produkty:

Jeśli produkty zaginą w dostawie lub nadal nie otrzymasz przedmiotu przez długi czas, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w odpowiednim czasie.Zajmiemy się tym jak najszybciej.Prosimy nie zajmować się tym wszystkim samodzielnie, chcemy, abyście się z nami skontaktowali.Zazwyczaj dostarczymy numer śledzenia i link do śledzenia w odpowiednim czasie.Jeśli produkty zgubią się po drodze i otrzymamy potwierdzenie od kurierów, zorganizujemy ponowną dostawę Twoich produktów.Jeśli chcesz wysłać go za pośrednictwem ekspresu, musisz zapłacić opłatę za wysyłkę ekspresową.

Pytania dotyczące produktów

P. Z czego wykonane są płytki z miękkiej pianki?
A. Płytki z miękkiej pianki są wykonane z nietoksycznej pianki EVA (etylen-octan winylu).EVA nie zawiera plastyfikatorów, takich jak BPA czy ftalany.Próbkę naszych mat przebadaliśmy w niezależnym laboratorium badawczym i wyniki pokazują, że nie zawierają one formamidu.

P. Czy płytki z miękkiej pianki są wodoodporne?
A. Płytki z miękkiej pianki są wykonane z pianki EVA o zamkniętych komórkach, a płytki są całkowicie wodoodporne.Płytki z miękkiej pianki można stosować w piwnicach lub w miejscach, w których występują wycieki.Jakakolwiek woda na płytkach z miękkiej pianki po prostu osiądzie na powierzchni.

P. Czy maty są bezpieczne dla dzieci?

O. Maty są wykonane z nietoksycznej pianki EVA, która jest używana w wielu różnych produktach dla dzieci.Maty zostały przetestowane pod kątem zgodności z normami bezpieczeństwa zabawek.Próbkę naszych mat przebadaliśmy w niezależnym laboratorium badawczym i wyniki pokazują, że nie zawierają one formamidu.

EN71 - norma europejska

Norma europejska EN 71 określa wymogi bezpieczeństwa dotyczące zabawek.[1] Zgodność z normą jest prawnie wymagana w przypadku wszystkich zabawek sprzedawanych w Unii Europejskiej.[2]

Norma została opublikowana w 13 częściach:

 • EN 71-1: Właściwości mechaniczne i fizyczne
 • EN 71-2: Palność
 • EN 71-3: Specyfikacja migracji niektórych pierwiastków
 • EN 71-4: Zestawy doświadczalne do chemii i czynności pokrewnych
 • EN 71-5: Zabawki (zestawy) chemiczne inne niż zestawy eksperymentalne
 • EN 71-6: Symbole graficzne do oznaczania ostrzeżeń dotyczących wieku
 • EN 71-7: Farby do malowania palcami
 • EN 71-8: Huśtawki, zjeżdżalnie i podobne zabawki ruchowe do użytku domowego w pomieszczeniach i na zewnątrz
 • EN 71-9: Organiczne związki chemiczne - Wymagania
 • EN 71-10: Organiczne związki chemiczne - Przygotowanie i ekstrakcja próbek
 • EN 71-11: Organiczne związki chemiczne - Metody analizy
 • EN 71-12: N-nitrozoaminy i N-nitrozoaminy
 • EN 71-13: Węchowe gry planszowe, zestawy kosmetyczne i gry smakowe

 

REACH - norma europejska

Formamid - standard USA